Google Summer of Code 2010 … I’m in ;>

Na początku tego roku zastanawiałem się czy wziąć ponownie udział w Google Summer of Code … jak widać po tytule zdecydowałem się wystartować, a nawet mój projekt został zaakceptowany … YEAH! Drugi raz znalazłem się w elitarnym gronie 10001025 studentów z całego świata.

W tegorocznej edycji będę współpracował z Matthias’em Sohn’nem przy rozwoju EGita i JGita (było to do przewidzenia po moich ostatnich wpisach). Dokładniej rzecz ujmując mój projekt obejmuje integrację EGit’a z Synchronization View oraz implementację wsparcja dla schowka (git stash). W tak zwanym między czasie czyli Community Bonding Period chcę zaimplementować UI dla tworzenia tag’ów w EGit’cie, już poczyniłem nawet ku temu pierwsze kroki.

W sumie będzie to dla mnie pewna odmiana w stosunku do Web Developmentu z którym miałem do czynienia do tej pory … zapowiada się ciekawy okres, oj będzie się działo ;> ;D

BTW. W tym roku Wydział Informatyki ZUT ma wyjątkowo wyjątkowo silną reprezentaję. Z moich infromacji wynika, że do SoC zakwalifikowały się jeszcze dwie osoby:

4 Comments Google Summer of Code 2010 … I’m in ;>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *